Waresoft.eu je web zaměřený na prodej digitálních licencí pro software, pomoc a poradenství s aktivací a s použitím. Licence prodáváme už několik let na různých aukčních portálech apod. Tento web byl vytvořen primárně na zjednodušení nákupu, vysvětlení pomoci kupujícím a sjednocení všech prodejních míst k jedné výchozí stránce. Web běží na platformě WordPress, některé šablony pochází z knihovny Elementor, některé jsou naše vlastní.

Všechny důležité informace o nás popisujeme na této stránce.

Kde všude prodáváme?

Aukro

Klikni pro zobrazení naší prodejní stránky na Aukru.

Ebay

Klikni pro zobrazení naší prodejní stránky na Ebay.
(momentálně jsme zde prodej pozastavili)

G2A

Klikni pro zobrazení naší prodejní stránky na G2A.

Recenze

Kompletní seznam recenzí najdete například zde: https://aukro.cz/uzivatel/pjindras?tab=allReceivedFromBuyers&type=all

Odznak důvěry

Jak náš eshop funguje?

Licence nakupujeme ve vybraných velkoobchodech, vždy celé sady, které obsahují velké množství licencí. Tyto licence pak prodáváme jednotlivě. 

Jelikož velkoobchod nakupuje od distributorů v ještě větším množství, může si dovolit prodávat tyto licence za mnohem nižší ceny než jsou běžné, a tím umožní i nám levný nákup. U některých licencí hraje také klíčovou roli např. to, že se jedná o OEM licence (vážou se na základní desku a lze je aktivovat pouze 1x, více i OEM licencích najdete ZDE), cena se také odvíjí od toho, na jaké platformě je licence aktivována – u her např. zda se jedná o klíč na Steam, Epic store, Uplay, Rockstar apod.

 

Všechny licence jsou legální a pochází od oficiálních a prověřených dodavatelů.

Na všechny licence se vztahuje standardní záruka.

Cena se také odvíjí od počtu zakoupených licencí. Pokud plánujete nakupovat pravidelně a více než 9 licencí od jednoho produktu (10 a více), můžete využít náš partnerský program, ve kterém získáte výhodnější ceny (je třeba nás kontaktovat na podpora@waresoft.eu).

 

Máte nějaký dotaz? Podívejte se prosím do našich FAQ (odkaz níže) a pokud zde na Váš dotaz neodpovídáme, určitě neváhejte zeptat se nás prostřednictvím služby messenger, whatsapp nebo emailem na podpora@waresoft.eu.

FAQ

0