Jsou licence (např. Windows 10) omezeny podle platformy (např. 32 bit / 64 bit windows), podle regionu nebo podle jazyku?

Podívejte se do sekce další informace u daného produktu. Pokud je v sekci region worldwide, není licence nějak omezena, pokud je tam např. EU, lze aktivovat pouze v EU apod. Jinak než na region licence nejsou a nemohou být omezovány.

Co znamená OEM licence?

Více o OEM licencích (platí např. pro Windows licence) najdete na této stránce: OEM licence

Kdy dorazí zakoupená licence?

Obvykle do 1 hodiny, maximálně do 24 hodin. Pokud se jedná o složitější zahraniční transakci, může z bezpečnostních důvodů zpracování trvat o něco déle.

Proč byla moje platba zablokována z Vaší strany?

Pokud platíte kartou, může z naší strany platební brána z bezpečnostních důvodů platbu zablokovat. Pro to, aby se to nestalo pište údaje karet vždy ručně, nekopírujte je. Podezření může nastat rovněž pokud je s vaším zařízením spjat vyšší počet karet než je obvyklé apod. Pokud máte problémy s platbou, kontaktujte nás.

Co dělat, když mi licence nejde aktivovat?

Pokud Vám licence nejde aktivovat, podívejte se prosím nejprve do - Poradce při potížích s aktivací - případně máte právo licenci reklamovat.

Jak dlouho trvá reklamace?

Reklamaci obvykle vyřídíme do 3 pracovních dní, ale může to být i déle. Vždy prosím v reklamačním formuláři vyplňte požadované údaje.
0